čas serveru: 18:19:31

Josef Svoboda

Název: Bretaňští rybáři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený autorský rám, stav slušný )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5810

Příhozy: 64

Josef Svoboda

Název: Rybáři v Bretani

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5079

Příhozy: 85

Josef Svoboda

Název: Portrét muže

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 66 x 53 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5626

Příhozy: 69

Josef Steinský

Název: Podzimní partie

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1725

Josef Steinský

Název: Krajina

Olej / plátno

Rozměr: 66 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6082

Josef Soukup

Název: Šípkový keř

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4329

Josef Šíma

Název: Tulipány

Akvarel / karton
( nesignováno, pozůstalostní razítko, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 17 cm

Rozměr: 22 x 17 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5980

Josef Schlesinger

Název: Staropražské střechy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5206

Josef Ptáček

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3350

Josef Ptáček

Název: Zimní nálada I.

Olej / lepenka
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka

Rozměr: 16 x 26 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3990

Josef Ptáček

Název: Českomoravská vysočina pod Křemešníkem

Olej / lepenka

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3992

Josef Ptáček

Název: Zimní nálada II.

Olej / lepenka

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3993

Josef Procházka

Název: Bučiny u Černých Voděrad

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě vyřezávaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 95 x 120 cm

Aktuální cena: 190 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1040

Příhozy: 66

Josef Procházka

Název: Před maringotkou

Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2068

Josef Procházka

Název: Berounka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav slušný )

Rozměr: 40 x 70 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4131

Účastníci: 17

Příhozy: 83

Josef Procházka

Název: Vypuštěný rybník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 74 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3628

Příhozy: 106

Josef Procházka

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3629

Příhozy: 57

Josef Procházka

Název: Na břehu rybníka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4143

Josef Procházka

Název: Borovice

Olej / plátno

Rozměr: 85 x 65 cm

Aktuální cena: 52 100 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 560

Příhozy: 55

Josef Procházka

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 561