Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený autorský rám, stav slušný )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5810
Příhozy: 64
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5079
Příhozy: 85
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 66 x 53 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5626
Příhozy: 69
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1725
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6082
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4329
Akvarel / karton
( nesignováno, pozůstalostní razítko, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 17 cm
Rozměr: 22 x 17 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5980
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5206
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3350
Olej / lepenka
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka
Rozměr: 16 x 26 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3990
Olej / lepenka
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3992
Olej / lepenka
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3993
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 95 x 120 cm
Aktuální cena: 190 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1040
Příhozy: 66
Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz
Rozměr: 49 x 60 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2068
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav slušný )
Rozměr: 40 x 70 cm
Aktuální cena: 60 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4131
Účastníci: 17
Příhozy: 83
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 74 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3628
Příhozy: 106
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3629
Příhozy: 57
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4143
Olej / plátno
Rozměr: 85 x 65 cm
Aktuální cena: 52 100 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 560
Příhozy: 55
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 561