čas serveru: 23:27:11

Vladimír Jandejsek

Název: Signál

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1973-6, stav slušný )

Rozměr: 25 x 24 cm

Aktuální cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5750

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s hroznem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )

Rozměr: 41 x 51 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6015

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s ovocem a židlí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6016

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )

Rozměr: 40 x 52 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6017

Vladimír Jandejsek

Název: Kompozice Alla Klee III.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )

Rozměr: 45 x 49 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6018

Vladimír Jandejsek

Název: Terst

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 1994, stav slušný )

Rozměr: 77 x 40 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6019

Vladimír Jandejsek

Název: Kompozice Alla Klee II.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 49 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5816

Vladimír Jandejsek

Název: Krajina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5818

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s kyticí a ovocem

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 60 x 47 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5563

Vladimír Jandejsek

Název: Strojek alla Gross

Olej / sololit

Rozměr: 45 x 34 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5819

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s karafou a poháry

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 34 x 54 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5820

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 35 x 67 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6085

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s ovocem

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 77 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6086

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s konvicí a šálky

Olej / sololit

Rozměr: 45 x 75 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6087

Vladimír Jandejsek

Název: Žena ( pták )

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )

Rozměr: 87 x 61 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5588

Vladimír Jandejsek

Název: Arkádie

Olej / sololit

Rozměr: 44 x 75 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5857

Vladimír Jandejsek

Název: Fontána v Louveru

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5603

Vladimír Jandejsek

Název: Kytice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1978, stav slušný )

Rozměr: 60 x 48 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5860

Vladimír Jandejsek

Název: Olympia

Pastel / lepenka / karton
( signováno vpravo nahoře, datováno 1981, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 42 x 51 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5864

Vladimír Jandejsek

Název: Hlava ( studie ve stylu Miro )

Olej / karton
( signováno na zadní straně, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 36 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5882