čas serveru: 09:09:09

Aukční výsledky

Josef Čapek

Název: Na ledě

Popis

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4960

Účastníci: 7

Příhozy: 24

Detail

Josef Čapek

Název: Rybníček

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 24,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 098

Účastníci: 3

Příhozy: 3

Detail

Josef Čapek

Název: Naposledy s drakem

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1932-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 23 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 100

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Na cestičce

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 102

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: U naší chalupy

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 23 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 104

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Na kládě

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1935, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 24 x 37 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 876

Účastníci: 4

Příhozy: 22

Detail

Josef Čapek

Název: Na cestičce

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1934-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 33 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 877

Účastníci: 4

Příhozy: 22

Detail

Josef Čapek

Název: Sněhuák

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 139

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Jablíčko

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 25 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 141

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Už běžím

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 144

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Na kládě

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1935, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 147

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Letadlo

Popis

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 149

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Popis

Litoofset
( signováno vlevo dole, datováno 1929-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1943

Účastníci: 5

Příhozy: 21

Detail

Josef Čapek

Název: Hrajeme kuličky

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1931-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 32 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1945

Účastníci: 5

Příhozy: 20

Detail

Josef Čapek

Název: Rybníček

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1947

Účastníci: 5

Příhozy: 19

Detail

Josef Čapek

Název: Na ledě

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1930, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1949

Účastníci: 5

Příhozy: 19

Detail

Josef Čapek

Název: Sněhulák

Popis

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1438

Účastníci: 4

Příhozy: 5

Detail

Josef Čapek

Název: Sněhulák

Popis

Litoofset
( signováno vlevo dole, datováno 1929, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1950

Účastníci: 5

Příhozy: 20

Detail

Josef Čapek

Název: Na kládě

Popis

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 18 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1439

Účastníci: 3

Příhozy: 3

Detail

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Popis

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1440

Účastníci: 4

Příhozy: 5

Detail