Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný )
Rozměr: 74 x 84 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5689
Příhozy: 67
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 81 x 101 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5694
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4943
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 44 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5711
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5724
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 64, stav slušný )
Rozměr: 23 x 33 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5726
Olej / plátno
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5814
Olej / lepenka / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )
Rozměr: 41 x 52 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5817
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )
Rozměr: 43 x 54 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5564
Olej / plátno
Rozměr: 96 x 130 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 970
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav slušný )
Rozměr: 42 x 53 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5601
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 31 x 40 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4855
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )
Rozměr: 56 x 76 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1978
Olej / lepenka
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3896
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
Rozměr: 46 x 35 cm
Aktuální cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4422
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )
Rozměr: 24 x 32,5 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5713
Olej / lepenka
( signováno vrypem vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5983
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5480
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 46 x 34 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5481
Olej / plátno
Rozměr: 38 x 50 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2937
Příhozy: 58