čas serveru: 18:30:36

Josef Procházka

Název: Na rybách

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 62 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3950

Příhozy: 73

Josef Ptáček

Název: Zimní nálada I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka

Rozměr: 16 x 26 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3990

Robert Cook

Název: Two beauties at the Alps race

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3970

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4064

Název: Dívka s chlapcem

Olej / karton

Rozměr: 18 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4055

Název: Konvolut Biedermeier leptů 9 ks

Rozměr: 7,5 x 6,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4058

Monogramista VS

Název: Zátiší se svícny

Olejová tempera

Rozměr: 40 x 58 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4063

Karel Müller

Název: Hradčany

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 10 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4061

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno

Rozměr: 53 x 39 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4062

Karel Müller

Název: Podloubí

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 15 x 9 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4060

František Jiroudek

Název: Zátiší s houslemi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1973, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 100 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 3956

Příhozy: 62

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )

Rozměr: 54 x 44 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3994

Štěpán Dančo

Název: Vykládač morálky

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav perfektní )
- volný list
- číslováno 6/30
- rozměr ve výřezu : 15 x 12 cm
Štěpán Dančo

Rozměr: 15 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 4017

B. Cibulka

Název: Kostel

Olej / karton

Rozměr: 44 x 69 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4059

Název: Domek u vody

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 29 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3983

Název: Ornitologové

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3960

František Aron

Název: Kopie Sv. Anna - Kraselov

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 23 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4008

František Aron

Název: Jarní nálada

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 9 x 12 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4027

Název: Divoké sny císaře Rudolfa II.

( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav slušný )
- opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3997

Janoušek

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka

Rozměr: 43 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3981