Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2132
Akvarel
( signováno vpravo dole, 1895, stav slušný )
Rozměr: 30 x 49 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2086
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 37 x 27 cm
na zadní straně certifikát
Rozměr: 37 x 27 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2080
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2072
Příhozy: 54
Olej / deska
přiložen písemný odborný posudek
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2011
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 59 x 82 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 2101
Plakát na křídovém papíru
( pro sběratele vydalo uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1972 )
Rozměr: 67 x 47 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2085
rozměr ve výřezu 45 x 29,5 cm
Rozměr: 45 x 29,5 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2083
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 37,5 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2044
Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 54 x 35,5 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2070
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 1919, stav slušný )
rozměr ve výřezu 52 x 37 cm
špatná kvalita foto
Rozměr: 52 x 37 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2075
Olej / plátno
Rozměr: 50,5 x 40 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2067
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50,5 x 40 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2066
Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz
Rozměr: 49 x 60 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2068
Olej / plátno
Rozměr: 75 x 56 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2088
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2059
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2097
rozměr ve výřezu 31 x 23 cm
na zadní straně certifikát
Rozměr: 31 x 23 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2082
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 66 x 91 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2010
( signováno tužkou vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 12 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2076