Dřevo
( poškozen, vyžaduje opravy, stav původní )
vnitřní rozměr pro obraz : 68 x 106 cm
Rozměr: 68 x 106 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6189
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1958, stav slušný )
Rozměr: 29 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6208
Dřevo
vnitřní rozměr pro obraz : 73 x 100 cm
Rozměr: 73 x 100 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6188
Kvaš / lepenka
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6126
Dřevo / dřevořezba
vnitřní rozměr pro obraz : 92 x 62 cm
Rozměr: 92 x 62 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6187
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 70 x 95 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6203
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 38 x 56 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 56 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6212
Porcelán
( nepoškozeno, značeno na spodní straně, stav slušný )
Rozměr: výška: 23 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6198
Olej / plátno
Rozměr: 52 x 39 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6206
Uhel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 43 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 43 x 29 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6211
Alpaka
( neznačeno, stav slušný )
Rozměr: výška: 25 cm, průměr: 20 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6202
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6179
Suchá jehla / lept
rozměr ve výřezu: 36 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6181
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 63, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 70 x 97 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6176
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, ve slušném stavu )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 6239
Dřevořez
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 10,5 x 14 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 10,5 x 14 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6182
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6207
Olej / lepenka
- rámováno pod sklem
Rozměr: 70 x 98 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6177
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6131
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6142