Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr ve výřezu 18 x 35 cm
Rozměr: 18 x 35 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1033
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 103 cm
Aktuální cena: 29 400 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1032
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 56 cm
Aktuální cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1030
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1028
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn včetně rámu,, stav perfektní )
Rozměr: 70,5 x 115,5 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 999
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1022
Příhozy: 50
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 25,5 x 34,5 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1026
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1017
Příhozy: 54
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 42 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 994
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1014
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 60 x 37 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1015
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 43 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1010
Olej / lepenka
( nesignováno, bohatě řezaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1008
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav původní )
Rozměr: 60 x 33 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1007
Olej / lepenka
Rozměr: 49 x 62 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1006
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1003
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, autorský vyřezávaný rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 455 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 543
Příhozy: 85
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 980
Olej / lepenka
z pozůstalosti autora
Rozměr: 45 x 67,5 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 982
Olej / lepenka
z pozůstalosti autora
Rozměr: 19,5 x 26 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 983