Olej / deska
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 99 x 69 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6508
Olej / překližka
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6541
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1906, stav původní )
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6507
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 83 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6528
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6540
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
Rozměr: 115 x 115 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6506
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1973, dekorativní rám, stav slušný )
- varianta dle Peter Paul Rubens / Galerie Drážďany
Rozměr: 85 x 120 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6505
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 6524
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )
Rozměr: 32 x 27 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6526
Olej / koláž / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 85, stav slušný )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 122,5 x 105,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6504
Perokresba / papír
( nesignováno, rukopis, stav původní )
vzadu " z pozůstalosti Mikuláše Alše, Maryna Svobodová-Alšová
rozměr ve výřezu: 20 x 14,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 14,5 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6546
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 111 x 77 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6503
Perokresba / akvarel / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6547
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 52 x 67 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6502
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6522
Olej / plátno
- obraz z pozůstalosti ateliéru Josefa Jíry
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6551
Příhozy: 78
Olej / plátno / deska
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6501
Patinovaná sádra / hmota / plastika
( signováno, stav původní )
Rozměr: výška: 21 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6549
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6517
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6544