čas serveru: 07:47:03

Zdeněk Burian

Název: Lovci

Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 90 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6162

Olga Malénová

Název: Do oblak

Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6145

J. Mandel

Název: Předjaří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 61 x 91 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6160

Vladimír Jandejsek

Název: Jantra tajemství

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6159

Jaroslav Duha

Název: Na francouzském pobřeží

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6157

( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6129

Antonín Hudeček

Název: Horské jezero

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6119

Josef Liesler

Název: Obětí

Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6132

Jan Odvárka

Název: Kunětická hora

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 54 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6137

Eduard Svoboda

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6140

Jarmila Zábranská

Název: Chalupa na podzim

Olej / plátno

Rozměr: 82 x 67 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6158

V. Vodička

Název: Neúprostný čas

Rozměr: 90 x 125 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6236

Vladimír Jandejsek

Název: Danac - Paris

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6155

V.V. Novák

Název: Vesnice na Vltavě před zatopením

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )

Rozměr: 50 x 97 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6156

František Florian

Název: Cubistic thinking

Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6153

Andrej Bělocvětov

Název: Zátiší s ovocem II.

Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6151

Název: Dezertní souprava na vajíčka pro dvě osoby

Alpaka
( neznačeno, stav slušný )

Rozměr: výška: 20 cm, průměr: 19 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6201

Holeček

Název: Pasáček koz

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6237

Název: Maradonova boží ruka

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6147

Miluše Poupětová

Název: Strom u vody

Olej / plátno
Miluše Poupětová, roz. Kautznerová
(* 22. července 1963, Vlašim)
Vede ateliér Užité malby na VOŠUP SUPŠ na Žižkově náměstí v Praze 3.

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6204