Olej / dřevo
( nesignováno, pravost ověřena přímo autorem, stav slušný )
Rozměr: 164 x 143 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 417
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1944, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 71 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 408
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 401
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 30, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 9 x 19 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 399
Tempera
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 87 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 395
Rozměr: 22 x 16 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 387
Příhozy: 25
Rytina
( stav původní )
Rozměr: 12 x 9 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 392
Lav. kresba
( signováno vlevo dole, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 60 x 34 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 388
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 385
Kolorovaná litografie
( signováno vlevo, stav slušný )
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 383
Rozměr: 28 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 382
Vamberecká krajka
( stav původní )
Rozměr: 24 x 20 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 381
( značeno dole, stav perfektní )
Rozměr: 23 x 34 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 378
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 379
Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 376
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 374
( signováno vpravo dole, datováno 48, stav původní )
Rozměr: 22 x 17 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 372
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 70 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 355
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 345
Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1914, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 341