Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 43 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 285
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 274
Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 67 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 254
( signováno dole uprostřed, datováno 1903, stav původní )
Rozměr: 22 x 19 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 227
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 215
Sérigrafie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 20 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 213
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 201
Rozměr: 33 x 44 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 190
Rozměr: 29 x 44 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 181
Olej / karton
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 180
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 28 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 163
Vyřezávaný reliéf
( stav původní )
dílo přímo od autora
Rozměr: 69 x 89 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 158
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 149
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 147
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 144
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 19 x 25 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 141
Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 139
Dřevoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 15,5 x 8 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 137
Litografie
Rozměr: 34 x 64 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 134
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 126