Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6113
Stříbro
( stav původní )
Rozměr:
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6056
Zinkografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 11,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11,5 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6040
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6051
Příhozy: 56
Akvarel / karton
rozměr ve výřezu: 32 x 18 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 32 x 18 cm
Aktuální cena: 28 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5990
Příhozy: 70
Akvarel zesílený temperou
( nesignováno, přiložen odborný posudek PhDr. Fr. Dvořák, stav slušný )
Rozměr: 30,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5989
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 90 x 110 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5973
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6014
Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 18 cm
Rozměr: 15 x 18 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5981
Tuš / běloba
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 13 x 16 cm
Rozměr: 13 x 16 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5993
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 10,5 x 9 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5976
Kombinovaná technika / lepenka
galerijní sklo
obraz z pozůstalosti ateliéru Josefa Jíry
na zadní straně přípis manželky autora
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5952
Příhozy: 58
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 29 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5971
Kresba / tužka / pastel
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5992
Příhozy: 63
Monotyp
( signováno vpravo dole, dubový rám, datováno 95, stav perfektní )
Rozměr: 46 x 30 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6032
Příhozy: 41
Alpaka
( na spodní straně číslo výrobce, stav slušný )
Rozměr: výška: 18 cm, šířka: 22 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6050
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 55 x 38 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6035
Olej / lepenka
Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
- rámováno pod sklem
Rozměr: 43 x 59 cm
Aktuální cena: 56 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5954
Příhozy: 69
Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 13,5 cm
Rozměr: výška: 13,5 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6026
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 61 x 63 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6045