Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 54 x 39 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6521
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 68 x 50 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6520
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6499
Olej / sololit
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6498
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6497
Olej / plátno / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 37 x 33 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6519
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6495
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6539
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav slušný )
Rozměr: 37 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6496
Bronzová slitina / mramor
( nesignováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 42 cm
Rozměr: výška: 42 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6533
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav slušný )
Rozměr: 35 x 28 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6525
Olej / plátno / sololit
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 47 x 55 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6493
Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1900, stav původní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6523
Akryl / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6550
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6492
Uhel
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6512
Olej / plátno
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6491
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6500
Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno
Rozměr: 62 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6530
Olej / překližka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6490