Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 36 x 47 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6489
Zinkografie
( signováno vlevo dole, datováno, ocelový rám, stav perfektní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm
Rozměr: 16 x 10 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6480
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 76 x 61 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6494
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6476
( signováno vpravo uprostřed, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 20,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6478
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6481
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6405
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 21 x 32 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6437
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6482
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 08, stav slušný )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 100 x 120 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 6472
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 45 x 45 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6402
Olej / dřevotříska
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav původní )
Rozměr: 100 x 180 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6483
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní dobový rám, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6417
Akvarel / lepenka
Rozměr: 79 x 134 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6484
rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm
Rozměr: 15 x 11 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6486
Olej / překližka
Rozměr: 24 x 33 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6438
Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13,5 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 78/100
Rozměr: 9,5 x 13,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6376
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 73 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6451
Olej / plátno
- oděrky na rámu
Rozměr: 65 x 85 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6421
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1933, stav slušný )
- na zadní straně studie
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6485