Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5794
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 13 x 39 cm
Rozměr: 13 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5793
Olej / překližka
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 105 800 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5621
Příhozy: 78
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 55 cm
Aktuální cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Id aukce: 5612
Příhozy: 101
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
Rozměr: 105 x 65 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5642
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5666
Akryl / plátno
Abstrakce
dílo získáno přímo od autorky
Dagmar Karell studovala lingvistiku a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 emigrovala do Kanady, kde pokračovala ve studiu na Univerzitě Britské Kolumbie a zároveň pracovala jako reportérka pro CBC- Radio Canada International. Žila a tvořila v Kanadě, Izraeli a Velké Británii. Cestovala po Evropě, USA, navštívila Egypt, Mexiko, Havajské ostrovy, Thajsko, Malajsii, Singapur. Nejsilnější inspiraci pro své obrazy nacházela v umění indiánského kmene Haida v Britské Kolumbii a na svém abstraktním stylu pracovala pod vedením Roberta Genna, jednoho z nejvýznamnějších pokračovatelů proslulé skupiny " Group of Seven". Vystavovala v Kanadě a USA, v roce 1994 byly její obrazy zapůjčeny pro filmování hollywoodskou produkční společností Aarona Spellinga. Soubor jejího díla byl vybrán galerií Buschlen-Mowatt k prezentaci kanadských výtvarníků v Hong Kongu a Singapuru. V témže roce navrhla vítězný design pro British Columbia´s Children´s Hospital. Od roku 1996 uspořádala 13 samostatných výstav v České republice, např. v Praze, Hradci Králové a Litomyšli. Její obrazy jsou majetkem soukromých a veřejných sbírek v Kanadě, USA, Evropě a Japonsku
Rozměr: 90 x 60 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5672
Olej / plátno
Rozměr: 85 x 85 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5652
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav slušný )
Rozměr: 57 x 72 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5605
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Jan Vlček
Narozen 13. 5. 1940 ve Slavíkovicích na Domažlicku.
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996
Rozměr: 70 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5640
Olej / lepenka
Rozměr: 64 x 87 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5653
Příhozy: 54
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 27 x 34 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5670
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav slušný )
Rozměr: 98 x 115 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5648
Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav slušný )
Josef Martinec
Rozměr: 120 x 118 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5631
Bronz / bronzová plastika
( stav slušný )
Rozměr: výška: 54 cm, šířka: 40 cm, váha: 25 kg
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5656
Materiál: ořechová dýha
( fazetová skla, stav slušný )
Rozměr: výška 165 cm, šířka 129 cm, hloubka 42 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5651
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 22, stav perfektní )
Rozměr: 120 x 100 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5649
Suchý - mastný olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 67 x 49 cm
Rozměr: 67 x 49 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5662
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 34 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5660
Olej / deska
( nesignováno, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Školní práce z donucení
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5661