( signováno vlevo dole, datováno 2014, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6454
Patinovaný bronz / plastika
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži
Rozměr: celková výška: 49 cm, výška podstavce: 4 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6433
Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )
přípis na zadní straně
Rozměr: 100 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6444
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 2024, volný list, ruční papír, stav slušný )
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6408
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 15 cm
číslováno 17/50
Rozměr: 17 x 15 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6488
Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 32 x 23 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 32 x 23 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6387
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 39 x 33 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6487
Tisk na plátno
( označeno autorským razítkem, stav slušný )
Záruční list - Certificate of warranty
Rozměr: 45 x 90 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6431
Tisk / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 18 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 33 x 18 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 6447
( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav slušný )
- slepotiskové razítko vydavatele díla
- číslováno 96/100
Rozměr: 36 x 36 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6407
Malovaná plastika
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 19 x 42 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6452
Kresba / papír
- volný list
Rozměr: 38 x 25 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6397
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6391
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6401
Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
- drobné oděrky na rámu
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17,5 x 12,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6372
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 60 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6464
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )
- volný list
- číslováno 97/300
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6396
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 16,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 16,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6392
Dobový tisk
- rozměr ve výřezu: 33 x 24 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 33 x 24 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6385
Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6379