Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5231
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 32 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5166
Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5165
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 28 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5184
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5206
Olej / sololit
Rozměr: 58 x 114 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5203
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 44 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5199
Akvarel
Rozměr: 56 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5188
Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 36 x 45 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5194
Olej / sololit
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5201
Pastel / lepenka
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5161
Olej / překližka
( nesignováno, přípis na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 34 x 41 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5162
Email / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Rozměr: 110 x 90 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Id aukce: 5226
Olej / překližka
Rozměr: 35 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5183
Olej / sololit
Rozměr: 27 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5198
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 30 x 22 cm
Rozměr: 30 x 22 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5237
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5190
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 64 x 82 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5215
Kresba / lepenka
( nesignováno, datováno 1887, stav původní )
Rozměr: 29 x 23 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5235
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 51 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5210