Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5058
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5045
Tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1976, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek z Galerie Dílo
Rozměr: 17 x 43 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5020
( signováno vpravo dole, datováno 1931-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 32 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5028
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 49 x 69 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5023
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 75 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5026
Účastníci: 25
Příhozy: 104
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1980, stav slušný )
Space with cactus and banjo
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5008
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5001
Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno, stav původní )
Rozměr: 62 x 35 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5031
Ofsetový tisk
číslováno 1/20
Rozměr: 57 x 44 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5004
Olej / plátno
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5011
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5002
Příhozy: 41
Lavírovaná kresba perem
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5050
Litografie
( nesignováno, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm
- na skle odraz ( stín ) fotoaparátu
Rozměr: 9 x 12,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4998
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 91, kvalitní mosazný rám, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5055
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav slušný )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5024
Linoryt
rámováno pod sklem
Heinz Kassung
- nositel kulturní ceny města Koblenz
- Sdružení výtvarných umělců na středním Rýnu
- Pět desetiletí umělecké tvorby Heinze Kassunga můžete zažít ve třech patrech Domu umělců Metternich. Harlekýn spojený s klauny a hudebníky, zátiší s rybami, humry a ovocem a nakonec akt; tato tři témata provázela Kassungovu cestu od reprezentačního umění k abstrakci
Rozměr: 17 x 57 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5064
Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5022
Olej / lepenka
Rozměr: 55 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5033
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5012