čas serveru: 18:14:50

Josef Čapek

Název: Lítej, míčku

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934-35, dubový rám, stav původní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5027

Název: Akt II.

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 2/10

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5005

Název: Praha ( Houslový lub I. )

Olej / dřevo

Rozměr: 43 x 24 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5015

Pascalei

Název: Pohled na moře

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5025

Název: Japonský ptáček

Akryl / plátno

Rozměr: 19 x 19 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 5040

Název: Cestou do vsi

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 41 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5042

Název: Kostel

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 24 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5048

Název: Parník

Pastel
volný list

Rozměr: 14 x 22 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5051

G. Janíčková

Název: V parku

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 13 x 8 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5052

Jindra Nazarská

Název: Zimní potok

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5057

Brigita Jurman

Název: Abstrakce

Akryl / plátno
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5067

Název: Mrazivý den

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5068

Pandrác

Název: Vlčí máky

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5036

Josef Jambor

Název: Stromořadí nad řekou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1934, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5017

Příhozy: 88

Název: Nábřeží

Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5065

Název: Nuestra Señora de la Almudena

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
- dnes již ojediněle se vyskytující dílo autora ( 90-tá léta )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 42 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4992

Ondřej Coufal

Název: Dávná nehoda

Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 60 x 68 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5010

Příhozy: 25

Paul Marsac

Název: Zapadající slunce

Olej / dřevo

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5069

Název: Horská chata

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5070

Jan Honsa

Název: Odpočinek v hájku

Olej / lepenka
vystaveno: Městské Muzeum a Galerie Hlinsko 2022
publikováno v katalogu Jan Honsa

Rozměr: 50 x 63 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5016

Příhozy: 60