Olej / dřevo
Rozměr: 37 x 21 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5014
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )
Rozměr: 41 x 31 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4994
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5037
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav slušný )
Rozměr: 19 x 19 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5039
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5041
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 28 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5046
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 22 x 33 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5047
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 16 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5054
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 44 x 62 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5071
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 39 x 32 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5056
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5038
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4923
Příhozy: 68
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4924
Příhozy: 67
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav slušný )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4914
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1897, stav slušný )
Rozměr: 52 x 70 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4940
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4977
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 15 x 7,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4988
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav perfektní )
Rozměr: 120 x 80 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4935
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4975
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 81 x 126 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4966