Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 37 x 62 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4776
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4774
Lepenka
( stav původní )
Rozměr: 63 x 35 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4752
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4707
Příhozy: 51
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Václav Jíra (* 17. prosinec 1939 Louny) je český výtvarník, spolu se Zdeňkem Sýkorou, Kamilem Linhartem, Vladislavem Mirvaldem, Janem Valtem, Zdeňkem Ladrou, Jaroslavem Čásou a Miroslavem Kuklou člen Lounské krajinářské školy.
Rozměr: 75 x 80 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4712
Akvarel /papír
( signováno vlevo dole, datováno 1929, nerámováno )
Rozměr: 41 x 28 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4755
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 20 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4782
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 46 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4731
Olej / lepenka
Martin Benka
(21. září 1888 Kostolište – 28. června 1971 Malacky)
slovenský akademický malíř, národní umělec a nositel zlatého Řádu republiky. Je považován za zakladatele moderního slovenského projevu v malbě a kresbě.
Vyučil se jako malířem pokojů v Hodoníně. Teprve potom navštěvoval soukromou malířskou školu Aloise Kalvody v Praze. Mj. namaloval série pohlednic s texty v esperantu nebo na motivy esperanta. Byl také autorem studie PRI SLOVAKA ARTO a povídek LA AKVOGUTETO, RUĜAJ DIANTOJ a STRANGA KONCERTO.
Rozměr: 33 x 34 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4714
Příhozy: 100
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav slušný )
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 4723
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 71 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4773
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1936, odborně vyčištěno, stav perfektní )
Rozměr: 110 x 84 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4760
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 59 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4703
Příhozy: 74
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 80 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4741
Akryl / plátno
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 91 x 61 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4726
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 24 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4702
Klavírní závod Zdeňka Vlčka
Pianino KAŠPAR
Praha II. Školská ul. 34
( materiál : dub, stav slušný )
Rozměr: výška: 127 cm, šířka: 146 cm, hloubka: 67 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4728
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4772
Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1897, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 23 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4781
Olej / lepenka
Rozměr: 23 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4770