čas serveru: 01:37:57

Kroupa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 39 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4274

Junger

Název: Východ slunce

Olej / plátno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4218

František Horký

Název: Před chalupou

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 13 900 Kč

Vyvolávací cena: 13 900 Kč

Id aukce: 4267

Karda

Název: Květiny ve váze

Olej / sololit

Rozměr: 50,5 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4189

Olbram Zoubek

Název: Ještě Marie

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, datováno 2006, stav slušný )
autorský tisk

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4197

Petr Jaroš

Název: Makové pole

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 52 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4217

Alena Antonová

Litografie
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4155

Jaroslav Fousek

Název: Studánka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4223

Název: Valdická brána - Jičín

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 16 x 10,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4272

Joža Mikš

Název: Chalupy v Horním Polubném

Olej / překližka

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4216

Název: Zámecké schody

( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 11,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4273

Název: Labutě

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4265

Karda

Název: Svatý Hubert

Olej / sololit

Rozměr: 57 x 39 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4185

Karel Oberthor

Název: Podvečer u moře

Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 67, stav původní )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4268

Název: Předjaří

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4271

Jaroslav Zdrubecký

Název: Ve žních

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4270

Název: Potok

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4269

Název: Šeříky

Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 50 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4266

Karda

Název: Černínský palác a Loreta

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 60,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4184

Josef Procházka

Název: Berounka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav slušný )

Rozměr: 40 x 70 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4131

Účastníci: 17

Příhozy: 83