čas serveru: 00:48:41

Karda

Název: Autoportrét

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1975, stav slušný )

Rozměr: 47,5 x 34,5 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4188

Josef Procházka

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 23,5 x 35,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4145

Příhozy: 41

Cop. Gäbhard

Název: Městečko

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 31 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4262

Název: Lávka

Olej / plátno

Rozměr: 43 x 52 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4263

Josef Kränzle

Název: Mladý kuřák

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, rakouský autor, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 59,5 x 45,5 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4200

Václav Rabas

Název: Pekařka

Tuš / papír
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 12 x 21 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4261

Karel Chaloupka

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4176

Josef Kamenec

Název: Havrani

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4260

Název: Antický motiv

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 26 x 38 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4259

František Muzika

Název: Psík

Rozměr: 12 x 7 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4198

Robert Jiran

Název: Kráska

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4134

Příhozy: 56

Ota Bubeníček

Název: Bludné kameny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 28 x 35 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4147

Název: Pohled do hvozdu

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4204

Stanislav Feikl

Název: Podvečer na Vltavě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4144

Název: Konec civilizace

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, dokončeno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 84 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4121

Monogramista

Název: Kytice aster

Olej / plátno

Rozměr: 47 x 47 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4177

Adolf Born

Název: Pianista hrající Let čmeláka

Barevný ofset
( signováno vpravo dole, datováno 1989, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 12 cm

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4196

Název: Alej v květu

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, označeno autorským štítkem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 13,5 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4203

Jan Blažek

Název: Léto u Nivnice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1975, stav původní )

Rozměr: 91 x 151 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4215

T. Laskovský

Název: Babylonská věž

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4244