čas serveru: 17:13:11

Jan Bauch

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 42 z 200

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2865

Miroslav Mužík

Název: Most

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2813

Betty

Název: Osvěžení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2820

Jaromír Schoř

Název: Na barikádě

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 70 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2821

Radek Baláž

Název: Večerní setkání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 120 x 90 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2833

Aleš Růžička

Název: Nekonečno

Pouring ( lití barev ) / sololit
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 2856

Martin Salajka

Název: Lebka

Akvarel
rozměr ve výřezu 13,5 x 13 cm

Rozměr: 13,5 x 13 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2855

Banksy

Název: Dívka s balónkem

výtisk č. 19/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2789

Příhozy: 67

Kamil Lhoták

Název: Z Paříže

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 13 x 8 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2907

Příhozy: 25

Rudolf Teschner

Název: Praha

( signováno vpravo dole, datováno 1908, stav původní )
rozměr ve výřezu: 36 x 31 cm

Rozměr: 36 x 31 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2906

Vojtěch Sedláček

Název: Odpočinek

Linoryt
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 18 x 24,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2882

Cína Jelínek

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka

Rozměr: 19 x 25 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2800

Šimon Brejcha

Název: Domy

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )

Rozměr: 33,5 x 23 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2828

Degas

Název: Dívka

Bronzová plastika
( pozdější odlitek, stav perfektní )
výška : 39 cm

Rozměr: výška : 39 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2829

Příhozy: 65

Salvador Dali

Název: Elephants Giraffe

rozměr ve výřezu: 31 x 38,5 cm

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2879

Josef Hubáček

Název: Lom

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 29,5 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2815

Antonín Hudeček

Název: Les

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, rám drobné oděrky, stav slušný )

Rozměr: 47,5 x 30 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2817

Mario Vagner

Název: Usedlost v zimě

Olej / plátno / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 27,5 x 44,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2827

Banksy

Název: Abraham Lincoln

číslováno: 19/150
rozměr ve výřezu: 48,5 x 32,5 cm

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2878

Banksy

Název: Vrtulníky ve žlutém

výtisk č. 40/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2791

Příhozy: 47