Spray Paint
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 38 x 56 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 2588
Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 80 x 105 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2603
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně certifikát
rozměr ve výřezu 49 x 38 cm
Rozměr: 49 x 38 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2605
Spray Paint
Rozměr: 56 x 38 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 2587
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 65 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2601
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )
Rozměr: 42 x 60 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2602
Olejová tempera
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 58 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2565
Porcelánový reliéf
1880-1890
číslo modelu : 7025
( značeno vlevo dole, na zadní straně značeno V.B., originální rám, poškozeno )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2561
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2559
Olej / překližka
Rozměr: 33 x 26 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2558
Rozměr: 36 x 48 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2550
Olej / plátno
Rozměr: 53 x 39 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2563
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2542
Olej / lepenka
Rozměr: 46 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2540
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 37 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2529
Olej / lepenka
Rozměr: 57 x 70 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2531
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav původní )
Rozměr: 30 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2525
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2521
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 61 x 92 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2524
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2522