čas serveru: 06:46:37

Jan Rapin

Název: Zátiší s dýmkou a kartami

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2161

Robert Jiran

Název: Dívky s kočkou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2157

Příhozy: 50

Adolf Born

Název: Dáma a pes

Sérigrafie
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
rozměr ve výřezu : 18 x 10 cm

Rozměr: 18 x 10 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2220

Petr Jaroš

Název: Lesní interiér

Olej / plátno

Rozměr: 44 x 66 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2191

Albert Saverys

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 39 x 43 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2182

G. Schödl

Název: Soumrak

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2314

Štýrský

Název: Ženské torzo

Zinkografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 17 x 12 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2223

Název: Hrad

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 75 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2270

Banksy

Název: Tank

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2219

Antonín Hudeček

Název: V zahradě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně pozůstalostní razítko Antonína Hudečka, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2158

Příhozy: 51

Václav Němeček

Název: Zátiší

Olej / karton

Rozměr: 47 x 64 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 2257

František Kupka

Název: Plány podle barev - Velký akt

Originální původní plakát
dle Kupkova pastelu z r. 1909 (Guggenheim)
( podtisk béžové barvy
ofsetová technika přes kámen
faksimile Kupkova razítka )
- označení "LITH" není použitá technika, značí firemní značku tiskaře
rozměr ve výřezu 44,5 x 56,5 cm

Rozměr: 44,5 x 56,5 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2256

Cyprián Majerník

Název: Utečenci

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )
rozměr ve výřezu 39 x 53 cm

Rozměr: 39 x 53 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2252

Název: Průhled z lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě zdobený rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 58 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2156

Vladimír Gottwald

Název: Letní krajina v Dol. Tatrách

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2213

Jiří Mandel ml.

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 100 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2258

Ferdinand Engelmüller

Název: Pohled na kostel Sv. Jakuba

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 97, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 40,5 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2250

Příhozy: 51

Název: Řečiště

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1901, stav původní )

Rozměr: 23 x 42 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2196

Ludmila Jiřincová

Název: Víla

Rozměr: 14,5 x 10,5 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2226

Emanuel Hosperger

Název: Pobřeží Matty

Olej / karton
( signováno vlevo dole, datováno 1935,
ve slušném stavu )

Rozměr: 35 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2205