čas serveru: 21:06:28

Ladislav Pelc

Název: Mládí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 61 x 63 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6045

František Kaván

Název: Stavidlo

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1900 v okolí Železnice u Jičína, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 62 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5942

Příhozy: 68

Název: Koupel

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 56 x 40 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6034

Václav Špála

Název: Koupání

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 22 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6039

Příhozy: 74

Jan Rapin

Název: Adriana

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2012, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5945

František Florian

Název: Holding Woman

Akryl / olej. pastel / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5957

Jan Rapin

Název: Kuřácké zátiší

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 2005, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5940

Josef Šíma

Název: Tulipány

Akvarel / karton
( nesignováno, pozůstalostní razítko, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 17 cm

Rozměr: 22 x 17 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5980

Daněk Sedláček

Název: Žně u Jindřichova Hradce

Olej / malířská lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5941

Zdeňka Holejšovská

Název: Tři pomeranče

Olej / plátno
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.

Rozměr: 49 x 59 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6041

Josef Martinec

Název: Krajina I.

Olej / plátno
Josef Martinec

Rozměr: 74 x 87 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6046

Název: Stráň

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6049

Název: Žena z příštího století

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 24, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5948

Cína Jelínek

Název: Větrný mlýn

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5975

Název: Slunce v lese

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 32 x 45 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 5964

Viktor Viklický

Název: Před Holickým pivovarem

Olej / plátno

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5968

Název: Borový les

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 78 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5946

Jaroslav Panuška

Název: Zima na Českomoravské vysočině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zasní straně přípis autora, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 51 x 67 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5950

Vladimír Jandejsek

Název: Nafoukaný mládenec

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 56 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5962

Vladimír Jandejsek

Název: Terst

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 1994, stav slušný )

Rozměr: 77 x 40 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6019