čas serveru: 04:57:50

Název: Varna ( Bulharsko )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5549

Název: Na rohu ulice

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5548

Příhozy: 47

Antonín Slíva

Název: Chalupa v Beskydech

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 46 x 56 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5544

Název: Sluneční paprsky

Olej / překližka

Rozměr: 19 x 27 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5528

Název: Jezírko

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5579

Apollonas Soben

Název: Perfection at its peak

Barevný inkoustový tisk / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5521

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska

Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5519

Vlastislav Lachout

Název: Poslední soud

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
původ obrazu z rodiny autora
Vlastislav Lachout *13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy
malíř, restaurátor.
Skupina 66

Rozměr: 57 x 138 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5514

Jiří Pálek

Název: Vzpomínka

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře a na zadní straně 11 /2011/, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5502

Petr Jaroš

Název: V aleji

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 38 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 5504

Název: Děvčátko v kroji

Olej / dřevěná deska

Rozměr: 21 x 16,5 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5530

R. Maenhaut

Název: Stromořadí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5577

Tomáš Laskovský

Název: Procedurálně vygenerovaný obraz

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5540

V. Rašík ( Milada Žáčková Obereignerová )

Název: Ostrožka ( Blue Bird )

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 67 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5569

František Florian

Název: Mexican Event

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 160 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 13 000 Kč

Id aukce: 5505

César Manrique

Název: Krajina setkání

Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 42 x 35 cm

Rozměr: 42 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5501

Beneš

Název: U Primasů

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5575

Název: U potoka

Olej / plátno

Rozměr: 16 x 18 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5576

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 85 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5421

Příhozy: 54

Josef Procházka

Název: Bučiny u Černých Voděrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 110 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5486

Příhozy: 115