čas serveru: 06:43:00

Štěpán Dančo

Název: Asambláž - Logo

Měď / mosaz / hliník / dřevo
Asambláž
" vytisknuté " suché jehly, olejové a hlubotiskové barvy
( signováno vlevo dole, datováno 2012, stav perfektní )
rozměr včetně rámu : 45 x 45 cm
Štěpán Dančo

Rozměr: 26 x 26 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 11 500 Kč

Id aukce: 5454

Gustav Porš

Název: Hrad Kost

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5420

Robert Jiran

Název: Zátiší s kytarou

Olej / plátno
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5492

Název: Holomajzna 2

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5441

Bohumír Dvorský

Název: Středohoří

Pastel / papír
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 25 x 51 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5498

Zdeňka Holejšovská

Název: Montevideo

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5435

Cína Jelínek

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5497

Název: Útesy

rozměr ve výřezu: 29 x 39 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 39 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5499

Josef Drha

Název: Předjaří u Odry

Kvaš
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 65 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5428

Jaroslav Polanský

Název: Roubenka

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5429

A. Groma

Název: Horská krajina

Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný)
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5427

Pravoslav Dorda

Kombinovaná technika / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 74, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 80 x 55 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5426

Otakar Kožíšek

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 59 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5423

Michael Rittstein

Název: Abstrakce - Město

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav slušný )
číslováno 10 ze 40
rámováno pod sklem

Rozměr: 48 x 64 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5424

Název: Šeříky

Olej / sololit

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5432

F. Ruben

Název: V zahradě

Tisk
rámováno pod sklem

Rozměr: 75 x 47 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5445

Název: Důstojník

Tisk
( nesignováno, dobový rám, stav původní)
rámováno pod sklem

Rozměr: 63 x 45 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5471

Pavlík

Název: Hradčany

Tisk / plech

Rozměr: 25 x 38 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5436

Karel Holan

Název: Periferie

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 59 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5340

Příhozy: 71

Josef Konečný

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5364