čas serveru: 20:06:12

Bohumil Krejčí

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 51, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5465

Füg

Název: Postavička

Olej / dřevěná deska
( signováno vlevo dole, datováno 76, stav původní )

Rozměr: 69 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5463

Název: Na samotě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5525

Gottlieb Pyrger

Název: Vlnobití na mořských útesech

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
přiložen znalecký posudek Dr. Jiří Dvorský

Rozměr: 90 x 130 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5460

Název: Jen tak

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23 stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5459

J. Malý

Název: Statek

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 39 x 56 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5452

Akvarel
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5450

August Bedřich Piepenhagen

Název: Vycházka u jezera

Olej / dřevěná deska
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 23,5 x 34 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5451

Název: Albert Einstein se svojí rovnicí

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5457

Štěpán Dančo

Název: Hlava II.

Měď / mosaz / hliník / dřevo
Asambláž
" vytisknuté " suché jehly, olejové a hlubotiskové barvy
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr včetně rámu : 26 x 32 cm
Štěpán Dančo

Rozměr: 23 x 28 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 500 Kč

Id aukce: 5455

J. Petráček

Název: Los

( signováno na zadní straně, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 30 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5453

Název: Věž

Akvarel
( nesignováno, datováno 69, stav původní )
rozměr ve výřezu: 32 x 21 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 21 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5447

Josef Dvořák

Název: Tetřevi

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5437

Josef Drha

Název: Krajina z Beskyd

Kvaš
rámováno pod sklem

Rozměr: 42,5 x 65 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5425

Zítko

Název: Před domem

( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 25 x 55 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 55 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5446

Název: Panna Marie

Tisk
( nesignováno, dobový rám, stav původní)
rámováno pod sklem

Rozměr: 53 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5472

Vincent van Gogh

Název: Rybářské bárky v Saintes- Maries-De-La-Mer

Tisk / Reprodukce
( stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5476

Karel Karas

Název: Pobřeží

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 68 x 90 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5434

Jelínek

Název: Nová Paka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5484

Jan Gibek

Název: Človůl

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, na zadní straně datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5483