čas serveru: 05:00:19

J. Pistorius

Název: Jezdec

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 44 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5396

Vladimír ( Vláďa ) Novák

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 66 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5394

Ant. Ondrůj

Název: Cestou do vesnice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní - poškozeno )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5395

Josef Konečný

Název: Kamenolom

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5363

Novotný

Název: Veselice I.

Akvarel
rozměr ve výřezu: 32 x 33 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5391

Milan Med

Název: Gymnastka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 32 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5413

Vilém Wünsche

Název: Běžkař

Olej / lepenka

Rozměr: 43 x 45 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5378

Alexander Archipenko

Název: Egyptská královna

Postříbřený bronz na mramorovém podstavci
( signováno a datováno na boku plinty "Archipenko 1917", stav slušný )
výška plastiky 39,4 cm
výška podstavce 11,1 cm
výška celkem 50,5 cm
(na aukci WEINBERG byla u tohoto Archipenka uvedena ODHADNÍ CENA: 200.000-300.000,-Kč)

Rozměr: výška plastiky 39,4 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 99 000 Kč

Id aukce: 5365

Ladislav Čepelák

Název: Voraři

Litografie
číslováno: 70 ze 100

Rozměr: 26 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5382

Název: Před domem

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 11 x 16 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5361

Název: Chalupy

Linoryt
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 39 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19 x 39 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5389

V. J. Černý

Název: V ranním oparu

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 30 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5387

Název: Podlahová váza

Čínský porcelán
( v tradici dynastie Ming, bohatě zdobený ruční malbou, stav dobrý )
výška 61 cm, průměr hrdla 18 cm
naspodu značeno

Rozměr: výška 61 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5393

T. Heine

Název: Interiér s květinami

Olej / lepenka

Rozměr: 14 x 12 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5358

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska

Olej / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5337

Název: Rybolov na Krétě

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5369

Příhozy: 57

Název: Kadidelnice se zvířecím motivem

Mastek
( stav původní )

Rozměr: výška 20 cm, šířka 20 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5373

Název: V přístavu

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5334

Josef Konečný

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 54, kvalitní rám - plátkové zlato, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5339

Název: Lesní cesta

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5356