čas serveru: 07:26:09

Ondřej Coufal

Název: Touha

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5076

Název: Klášterní fortna

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5090

Příhozy: 65

Název: Letohrádek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 62 x 44 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5155

Cína Jelínek

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5108

Pavel Müller

Název: Variace na bílou

Email / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 24 000 Kč

Id aukce: 5094

Jan Rapin

Název: Chanel

Olej / plátno
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5135

Procházka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 34, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5129

Josef Istler

Název: Modrá variace

rozměr ve výřezu: 32 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 24 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5104

Vladimír Kočár

Název: Astry

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
přiloženo prohlášení o pravosti a originalitě díla

Rozměr: 32 x 32 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5115

Robert Cook

Název: Space with guitar

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5084

Jiří Trnka

Název: Myslivec

Litografie
rozměr ve výřezu: 16,5 x 12,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 16,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5139

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 5125

František Max

Název: Krajina s kostelíkem

Olej / karton
- rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 45 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5116

Beneš

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5124

Název: Marina

Litografie

Rozměr: 43 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5152

Rumen Sazdov

Název: Bohemian rapsody

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 15, stav perfektní )
- přiložen certifikát
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 52 x 40 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Id aukce: 5128

Brigita Jurman

Název: Abstrakce Lekníny

Akryl / plátno
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5133

Karel Rélink

Název: Svatba

rozměr ve výřezu: 17 x 29 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5144

Název: Romantická krajina ( rybář )

Olej / plech
Olej na plechu

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5082

Název: Portrét muže

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 27 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5140