čas serveru: 13:36:36

Halámek

Název: Meandr

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5106

Josef Procházka

Název: Předjaří na vsi

Olej / plátno

Rozměr: 66 x 86 cm

Aktuální cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5086

Příhozy: 95

A. Bossano

Název: Při západu slunce

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5154

Název: Stařec

Uhel
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 56 x 47 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5143

Karel Rélink

Název: Rozhovor

( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 31 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5142

Název: Velká starožitná čínská váza

Čínský porcelán s prvky satsuma
( neznačeno, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 68 cm, průměr hrdla 19 cm
druhá polovina 20. století

Rozměr: výška 68 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Id aukce: 5120

V. Měchura

Název: Zima na potoce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5153

Název: Na břehu řeky

Tempera / překližka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5150

Antonín Kroča

Název: Kytice I.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 15, stav původní )

Rozměr: 61 x 20 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5131

Petr Jaroš

Název: Jaro v sadu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, na rubu uvedeno Prag 1917, inv. no. 148/092, stav slušný )
malíř krajinář, žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídni, poté studoval v Mnichově a Drážďanech.

Rozměr: 72 x 96 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 5146

K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )

Název: Parní Lokomotiva

Kov
( stav slušný )
výrobce: K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )
měřítko: 0
( délka 180 mm )
( výška 80 mm )

Rozměr: délka 180 mm, výška 80 mm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5118

Název: Toskánsko

Tempera

Rozměr: 38 x 59 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5151

Leopold Musil

Název: Praha

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5093

Karel Schadt

Název: Rozkvetlá louka

Olej / překližka

Rozměr: 35 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5109

Josef Svoboda

Název: Rybáři v Bretani

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5079

Příhozy: 85

Petr Jaroš

Název: U řeky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1890, stav slušný )

Rozměr: 32 x 42 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Id aukce: 5100

Jaroslav Grus

Název: Silnice

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 78 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5075

Jaroslav Král

Název: Česání ovoce

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 60 x 46 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5103

Ondřej Kočár

Název: Vzpomínka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 32 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5114

Robert Cook

Název: Space with newspaper

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5083