Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 44 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4854
Porcelán
( značeno ve spodní čísti, stav slušný )
Rozměr: výška: 21 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4882
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 74 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4844
Tenkostěnný křišťál s nálepy
( rytá signatura, stav slušný )
vyrobena ve sklárně Ajeto
Rozměr: výška: 41,8 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4867
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 58 x 46 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4799
Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4898
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, kolem roku 1890, stav slušný )
Rozměr: 47 x 65 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4876
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 43 x 61,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4897
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 31 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4896
materiál: kavkazský ořech – dýha
( kolem roku 1920, stav slušný )
Rozměr: výška: 100,5 cm, šířka: 52,5 cm, hloubka: 35 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4869
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4895
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 85 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4891
Alpaka
- Sandrik
( stav slušný )
Rozměr: šířka 35 cm, výška 9 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4871
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 74 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4845
Olej / lepenka
( nesignováno, na zadní straně přípis, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4857
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4892
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4894
Litografie
na zadní straně certifikát
číslováno 40/150
Rozměr: 53 x 38 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4881
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav slušný )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4879
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4889