čas serveru: 12:57:43

Kristian Kodet

Název: Torzo

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4821

Účastníci: 16

Příhozy: 59

Antonín Hudeček

Název: Vřesoviště

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1908, stav původní )
na zadní straně stvrzení PhDr. Michaela Zachaře

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4875

A. Keller

Název: Pohled k jezeru

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4848

K.V. Hašek

Název: Cesta do údolí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4847

Název: Znamení Ryby

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4788

Příhozy: 25

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4846

Ladislav Steňko

Název: Krajina I.

Barevný grafický list
Konvolut 5 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 13 x 23 cm

Aktuální cena: 1 750 Kč

Vyvolávací cena: 1 750 Kč

Id aukce: 4887

Ladislav Steňko

Název: Stromy

Barevný grafický list
Konvolut 3 ks
volný list

Rozměr: 18 x 14,5 cm

Aktuální cena: 990 Kč

Vyvolávací cena: 990 Kč

Id aukce: 4886

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4836

Brigita Jurman

Název: Volavka

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4795

Název: Odrazy

Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4785

Miroslav Mužík

Název: Rybník Lužice

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4880

Název: Na cestě

Olej / plátno

Rozměr: 95 x 65 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4801

Ladislav Steňko

Název: Příroda

Barevný grafický list
Konvolut 4 ks
volný list

Rozměr: 11,5 x 16 cm

Aktuální cena: 1 120 Kč

Vyvolávací cena: 1 120 Kč

Id aukce: 4885

Jaromír Trojan

Název: Krajina vysočiny

Olej / lepenka
Trojan Jaromír (1922-2002) Malíř, uveden v publikaci Malíři Vysočiny II (Dodatek k malému lexikonu z roku 1993), vydání Galerie Vysočina 2000. Jako ředitel Městského muzea v Hlinsku (1975 - 1982) se zasloužil o vybudování Pamětní síně hlineckého rodáka sochaře Karla Lidického. Stálá expozice plastik Lidického spolu s tvorbou malířů Hlinecka.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4807

Rumen Sazdov

Název: Paloma

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav slušný )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 49 x 31 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 4816

Ladislav Steňko

Název: Krajina

Barevný grafický list
Konvolut 17 ks
volný list

Rozměr: 13 x 14 cm

Aktuální cena: 4 250 Kč

Vyvolávací cena: 4 250 Kč

Id aukce: 4884

Kamila91

Název: Tváře

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4824

Ladislav Steňko

Název: Květiny

Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
volný list

Rozměr: 5 x 6,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4883

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 25 x 345 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4834