Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2003, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 35 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4821
Účastníci: 16
Příhozy: 59
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1908, stav původní )
na zadní straně stvrzení PhDr. Michaela Zachaře
Rozměr: 31 x 39 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4875
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 22 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4848
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4847
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4788
Příhozy: 25
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4846
Barevný grafický list
Konvolut 5 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list
Rozměr: 13 x 23 cm
Aktuální cena: 1 750 Kč
Vyvolávací cena: 1 750 Kč
Id aukce: 4887
Barevný grafický list
Konvolut 3 ks
volný list
Rozměr: 18 x 14,5 cm
Aktuální cena: 990 Kč
Vyvolávací cena: 990 Kč
Id aukce: 4886
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4836
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4795
Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 100 x 120 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4785
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4880
Olej / plátno
Rozměr: 95 x 65 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4801
Barevný grafický list
Konvolut 4 ks
volný list
Rozměr: 11,5 x 16 cm
Aktuální cena: 1 120 Kč
Vyvolávací cena: 1 120 Kč
Id aukce: 4885
Olej / lepenka
Trojan Jaromír (1922-2002) Malíř, uveden v publikaci Malíři Vysočiny II (Dodatek k malému lexikonu z roku 1993), vydání Galerie Vysočina 2000. Jako ředitel Městského muzea v Hlinsku (1975 - 1982) se zasloužil o vybudování Pamětní síně hlineckého rodáka sochaře Karla Lidického. Stálá expozice plastik Lidického spolu s tvorbou malířů Hlinecka.
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4807
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav slušný )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 49 x 31 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 4816
Barevný grafický list
Konvolut 17 ks
volný list
Rozměr: 13 x 14 cm
Aktuální cena: 4 250 Kč
Vyvolávací cena: 4 250 Kč
Id aukce: 4884
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4824
Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
volný list
Rozměr: 5 x 6,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4883
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 25 x 345 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4834