čas serveru: 13:29:28

Karel Schadt

Název: Krajina u Strakonic

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav perfektní )
- žák Antonína Kalvody

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4708

Příhozy: 76

Karel Langer

Název: Rozkvetlá louka

Olej / lepenka

Rozměr: 56 x 72 cm

Aktuální cena: 205 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4700

Příhozy: 100

Emil Artur Longen-Pittermann

Název: Zátiší

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1919, stav slušný )

Rozměr: 57 x 60 cm

Aktuální cena: 97 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4778

Příhozy: 107

Hans Götzinger

Název: V zahradě před domen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Hans Götzinger
( *12. února 1867, Vídeň )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4717

E. Pudil

Název: Vesnice

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 29 x 79 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4746

Z. Panaš

Název: Zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4771

Josef Novák

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 37 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4775

Název: Potok

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4777

Název: Zátiší s ovocem a kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 37 x 62 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4776

Pavel Lehký

Název: Jarní vody Javorinky v Tatrách

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4774

Název: Reklama na ruský krém

Lepenka
( stav původní )

Rozměr: 63 x 35 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4752

Karel Wagner

Název: Trosky

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4707

Příhozy: 51

Václav Jíra

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Václav Jíra (* 17. prosinec 1939 Louny) je český výtvarník, spolu se Zdeňkem Sýkorou, Kamilem Linhartem, Vladislavem Mirvaldem, Janem Valtem, Zdeňkem Ladrou, Jaroslavem Čásou a Miroslavem Kuklou člen Lounské krajinářské školy.

Rozměr: 75 x 80 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4712

Emanuel Hosperger

Název: Horská krajina

Akvarel /papír
( signováno vlevo dole, datováno 1929, nerámováno )

Rozměr: 41 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4755

František Emler

Název: Marina

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4782

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Zátiší II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 46 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4731

Martin Benka

Název: U potoka

Olej / lepenka
Martin Benka
(21. září 1888 Kostolište – 28. června 1971 Malacky)
slovenský akademický malíř, národní umělec a nositel zlatého Řádu republiky. Je považován za zakladatele moderního slovenského projevu v malbě a kresbě.
Vyučil se jako malířem pokojů v Hodoníně. Teprve potom navštěvoval soukromou malířskou školu Aloise Kalvody v Praze. Mj. namaloval série pohlednic s texty v esperantu nebo na motivy esperanta. Byl také autorem studie PRI SLOVAKA ARTO a povídek LA AKVOGUTETO, RUĜAJ DIANTOJ a STRANGA KONCERTO.

Rozměr: 33 x 34 cm

Aktuální cena: 130 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4714

Příhozy: 100

Rudolf Krivoš

Název: Muž a zviera

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 4723

Jágr

Olej / sololit

Rozměr: 40 x 71 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4773

K. Bergman

Název: Zátiší se džbánem a jablky

Olej / plátno

Rozměr: 110 x 84 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4760