Olej / plátno
Rozměr: 110 x 84 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4760
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 59 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4703
Příhozy: 74
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 80 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4741
Akryl / plátno
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 91 x 61 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4726
Akryl / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4710
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 24 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4702
Klavírní závod Zdeňka Vlčka
Pianino KAŠPAR
Praha II. Školská ul. 34
( materiál : dub, stav slušný )
Rozměr: výška: 127 cm, šířka: 146 cm, hloubka: 67 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4728
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4772
Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1897, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 23 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4781
Olej / lepenka
Rozměr: 23 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4770
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 14 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4769
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4762
Olej / karton
( signováno vpravo dole, ve slušném stavu )
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 4739
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Malíř Rumen Sazdov nar.1959 Bulharsko
1995 – evidován v aukčním katalogu MAYER.
Každé autorské dílo od ak.ma.Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
2000-2021- výstavy NYC/Itálie/ ČR /Bulharsko .
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4721
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4738
Dřevo / akryl / MDF
Asamblage
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4753
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4756
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 43 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4758
Rozměr: 15 x 9 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4768
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )
Rozměr: 28 x 44 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4748