čas serveru: 21:09:33

Karel Schadt

Název: Sluneční paprsky v oboře

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
žák Antonína Kalvody

Rozměr: 96 x 111 cm

Aktuální cena: 64 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4706

Příhozy: 71

Vladislav Röhling

Název: Staroměstské náměstí

Litografie
(signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4766

Název: Odlesky

Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4727

Název: Hrad Kost

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 9 x 7 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4765

Vantongerloo

Název: Chlapec

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 75 x 62 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4759

Jaroslav Panuška

Název: Červánky

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4729

Banksy

Název: No more hope

certifikát na zadní straně
číslováno: 3/50

Rozměr: 33 x 22 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4754

Název: Předjaří v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 62 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4751

Antonín Brunner

Název: Blahopřání

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4750

Sedlář

Název: Cestou z pastvy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 15.6.1955, stav slušný )

Rozměr: 55 x 40 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4749

Karel Novák

Název: U Písku nad Otavou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4718

Název: Podzimní nálada před chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4711

Josef Procházka

Název: Na Sázavě

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4704

Příhozy: 91

Betty

Název: Svůdná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4716

Andrej Bělocvětov

Název: Kompozice

( signováno vpravo nahoře, datováno 63, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 49 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4713

Václav Březina

Název: Pohled na město

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1903, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )

Rozměr: 44 x 65 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4780

Název: Kytice ve váze

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 59 x 78,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4745

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4744

Edl

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4743

Karel Nejedlý

Název: Malý čtenář

Rozměr: 42 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4742