čas serveru: 09:38:25

Karel Randa

Název: Podvečer u farního kostela sv. Vojtěcha v Novém Městě pražském

Olej / plátno

Rozměr: 54 x 49 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 4586

Betty

Název: Probuzení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4572

Název: Fortna Břevnovského kláštera

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4546

Název: Překvapení na 14 rovnoběžce

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
- opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 39,5 x 39,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4548

Leonard Rotter

Název: Zlo

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1945, stav původní )
Leonard Rotter
narozen 14 září 1895 - Vídeň
český sochař a malíř

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4580

Název: Hrad Trenčín

Olej / překližka
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4593

František Jungr

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 41 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4590

Karel Beneš

Název: V manéži

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 60 x 44 cm

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4589

Štěpán Dančo

Název: Pitvač

pero / pastelky / olejové křídy
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo

Rozměr: 29 x 27,5 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4584

Název: Zelené šero

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4603

Václav Vovsík

Název: Pohled na Trosky

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 53 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4570

Josef Holeček

Název: Pohled na Pražský hrad

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4594

Název: Na pastvě

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4614

Karda

Název: Zátiší s ovocem

Olej / sololit

Rozměr: 40 x 65 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4596

Ladislav Steňko

Název: Krajina

Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
volný list

Rozměr: 14 x 13,5 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Id aukce: 4608

Vladimír Komárek

Název: Čtyři vázy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4551

Příhozy: 85

Oldřich Blažíček

Název: Zimní den na Vysočině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní ) rám stav slušný
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 51,5 x 69,5 cm

Aktuální cena: 110 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 4587

Příhozy: 100

Josef Holeček

Název: Pozdní léto na Českomoravské vysočině od Borové u Poličky

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4606

Název: Lodě

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
původ Francie

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 4611

Název: Chalupa v podzimních barvách

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 34 x 47 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4601