čas serveru: 15:25:19

Hollar

Název: Zátiší s ovocem a konvicí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4510

Jaroslav Trinkmoc

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4493

František Horký

Název: Na palouku

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 26 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4492

Název: V docích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )

Rozměr: 61 x 76 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4462

Václav Jansa

Název: Bystřina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1890, stav původní )

Rozměr: 35 x 22 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4507

Název: Tůň II.

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 36 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4501

Kop. F. Tichý

Název: O žních

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )

Rozměr: 50 x 72 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4458

Bohumil Krejčí

Název: Z Jadranu

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 48 x 83 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4456

Ondřej Coufal

Název: Matka a dcera

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2009, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 61 x 64 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4504

Karel Schadt

Název: Ve stínu stromů II.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
párový obraz s položkou aukce ID 4351 ( Karel Schadt - Ve stínu stromů )
žák Antonína Kalvody

Rozměr: 66 x 81 cm

Aktuální cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4408

Příhozy: 113

F. Šťastný

Název: Mokřady

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4455

Medek

Název: Skaliska

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4485

Josef Hanuš

Název: Krajina

Olej / plátno
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 23 x 29 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4445

Název: Cestou na pastvu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1919, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4447

Němeček

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4498

František Zavřel

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4495

Název: Cestou do vsi

( signováno vpravo dole, datováno 1985, stav slušný )

Rozměr: 37 x 55 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4531

Mikuš

Název: Pobřeží

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 22.07.78, stav slušný )

Rozměr: 36 x 87 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4530

Otakar Lebeda

Název: Motiv od Bechyně

Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4506

Příhozy: 62

Název: V polích

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4529