čas serveru: 06:58:29

Název: O žních

Olej / lepenka
( nesignováno, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 57 x 81 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4363

Název: Cesta v polích

Pastel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4389

Josef Lada

Název: Koledníci

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav slušný )

Rozměr: 26 x 18 cm

Aktuální cena: 35 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4341

Příhozy: 54

Daněk Sedláček

Název: Houbaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav perfektní )

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4387

Příhozy: 63

Antonín Pelc

Název: Na předměstí

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4388

Karel Karas

Název: Rybník Rožmberk

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4378

Václav Hlavsa

Název: Krkonoše

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4377

Karel Liebscher

Název: Jezírko

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 31,5 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4350

Henri Matisse

Název: Černá ve hvězdách

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav slušný )
výtisk č. 25/75

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4317

František Pečínka

Název: Roubenka

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 44 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4167

V. Cihelka

Název: Stany u rybníka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 76, stav slušný )

Rozměr: 60 x 120 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4397

Alex Adolf Jelínek

Název: Kůň

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1949, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm

Rozměr: 7 x 8 cm

Aktuální cena: 150 Kč

Vyvolávací cena: 150 Kč

Id aukce: 4320

Jindřich Fürst

Název: Park

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav slušný )

Rozměr: 56 x 71 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4318

František Max

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 31 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4309

A. Slavíček

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 19,5 x 50 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 4383

Jiří Eisler

Název: Žena s Měsícem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4295

Gustav Macoun

Název: Chaloupka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 58 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4297

Milan Coufal

Název: Barant

Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 35,5 cm
- získáno přímo od autora

Rozměr: výška: 35,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4314

R. Brachtl

Název: Podzim na Kozích hřbetech

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav slušný )

Rozměr: 44 x 56 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4321

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 37 x 46 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4291

Příhozy: 105