čas serveru: 00:30:14

R. Brachtl

Název: Podzim na Kozích hřbetech

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav slušný )

Rozměr: 44 x 56 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4321

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 37 x 46 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4291

Příhozy: 105

Jindřich Průcha - okruh autora

Název: U plotu

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 20 x 31,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4384

Gustav Macoun

Název: Podmračný den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4386

Betty

Název: Zádumčivá

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4333

Název: Stvoření světa

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4327

Homoláň

Název: Zátiší s muškáty

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 54 x 66 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4287

Název: Výkřik

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4345

Vladimír Suchánek

Název: Závoj

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )

Rozměr: 68 x 53 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4337

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 29, stav původní )

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4362

César Manrique

Název: Sopečná krajina

Litografie
( signováno vlevo nahoře, datováno 65, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 54 x 40 cm

Rozměr: 54 x 40 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4324

Ondřej Coufal

Název: Červená ruka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4311

Alex Adolf Jelínek

Název: Umučení Krista

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4308

Jaro Procházka

Název: Mariánský sloup

Olej / plátno
( signováno vlevo, stav slušný )

Rozměr: 52 x 36,5 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4332

Antonín Brunner

Název: Děti

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 34 x 29 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4376

Chládek

Název: Alej

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4381

Jaroslav Malinský

Název: Zátiší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 42, stav slušný )

Rozměr: 52 x 49 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4380

Luisa Černovická

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4349

Název: Duha v ulicích

Olej / lepenka

Rozměr: 122 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4394

V. Čech

Název: Ve žních

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4355