čas serveru: 10:19:24

Art-Deco

Název: Stojan na klobouky ( paruky )

Sádra / nikl
( nesignováno, stav slušný )
podstavec: nikl
hlava: sádra
nastavitelná výška stojanu: min. 82 cm - max. 140 cm

Rozměr: výška min. 82 cm, max. 140 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5894

Jana Moravcová

Název: Keř

Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno J M, stav slušný )

Rozměr: výška 13 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5898

Jan Karel Janovský

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5932

František Florian

Název: Bananas and Chameleons

Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 115 x 115 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5813

Vladimír Jandejsek

Název: Kytice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1978, stav slušný )

Rozměr: 60 x 48 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5860

Název: Jezerní dáma

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5844

Šahtovský

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )

Rozměr: 50 x 62 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5861

Název: Střelecký terč

Malba / dřevo
( nesignováno, stav původní )
replika terče období Rakouského císařství bez zástřelů

Rozměr: průměr 45 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5880

Jindřich Edl

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 49 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5925

Jóža Mikš

Název: Tatry

Olej / karton
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5920

Název: Vodní hladina

Olej / tempera
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 51 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5918

František Horký

Olej / lepenka

Rozměr: 23 x 29 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5916

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 65 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5923

František Aron

Název: Kostelík

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 7 x 9,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5913

Ferdinand Kotvald

Název: Zimní ulice

Tisk
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 20 x 32 cm

Rozměr: 20 x 32 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5909

M. Müller

Název: Srnky

Olej / lepenka

Rozměr: 39 x 52 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5855

Vladimír Jandejsek

Název: Postava

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1985, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5884

Toyen - Marie Čermínová

Název: Po představení

Tisk / lepenka

Rozměr: 65 x 32 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5904

Název: Chalupy v zimě

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5854

Holý

Název: Vlčí máky

Olej / sololit

Rozměr: 58 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5851