Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 58 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6461
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- drobné oděrky na rámu
Rozměr: 26 x 18,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6366
Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 13 x 8 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 13 x 8 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6382
Olej / lepenka
František Zavřel
Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.
- studie malby u J. Přibíka v Brně a na soukromé škole Vl. Sychry v Praze
Rozměr: 32 x 44 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6357
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6356
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )
- dílo uvedeno v monografii z roku 1946, na straně 153, číslo 39
Rozměr: 48 x 67 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6307
Příhozy: 41
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6321
Příhozy: 96
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 64 x 64 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6347
Olej / lepenka
Rozměr: 54 x 35 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 6306
Lavírovaná kresba
přiložen odborný posudek Dr. Ivana Havelky
Rozměr: 25,1 x 23,7 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 6343
Příhozy: 63
Bronzová plastika
mramorový podstavec
( nesignováno , stav slušný )
výška včetně podstavce: 49 cm
váha: 8,5 kg
Rozměr: výška: 49 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6265
Litografie
rozměr ve výřezu: 14 x 13 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 14 x 13 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6313
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6328
Příhozy: 54
Olej / překližka
Rozměr: 15,5 x 23,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6330
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 87, stav slušný )
Rozměr: 100 x 85 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6311
Olej / plátno / na dřevěné desce
( signováno monogramem vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 18 x 20 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6292
Bronz
(signováno vrypem Salvador Dali, stav slušný )
- novodobý odlitek
- celková výška: 42 cm
- váha: 7 kg
Salvador Dalí
1904 - 1989
španělský malíř a sochař
Rozměr: výška: 42 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6287
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )
Rozměr: 90 x 130 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 6255
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6272
Příhozy: 57
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole Hlinomaz 77, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 22 x 30 cm
Aktuální cena: 58 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6312