Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 24 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4491
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 68 x 61 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4415
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4475
Olejová tempera
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 50 x 90 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4467
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 75 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4451
Malba na kachly
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 15 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4497
Olej / lepenka
Rozměr: 23 x 33 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4484
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 84 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4347
Příhozy: 114
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4364
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1952, stav slušný )
Rozměr: 26 x 23 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 4375
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4379
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )
Rozměr: 17 x 26 cm
Aktuální cena: 18 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4342
Olej / lepenka
( nesignováno, kvalitní rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4360
Olej / plátno
Rozměr: 67 x 97 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4392
Příhozy: 51
Olej / lepenka
Rozměr: 48 x 66 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4359
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 57 x 34 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4404
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
žák Antonína Kalvody
Rozměr: 66 x 81 cm
Aktuální cena: 67 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4351
Příhozy: 85
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
publikováno " Gustav Porš - Krajinář Vysočiny "
na str. 40
Rozměr: 75 x 65 cm
Aktuální cena: 56 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4348
Příhozy: 72
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/22, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4331
Účastníci: 19
Příhozy: 101
Olej / lepenka
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4356