Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6344
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6243
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 25 x 345 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6241
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 71 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6320
Příhozy: 87
Olej / překližka
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6363
Barokní rozkládací dubová skříň
( stav slušný )
materiál: masivní dub zdobený páskovou inkrustací
- původní kované panty
- zámek a kování není původní - restaurováno
Rozměr: výška: 197 cm, šířka: 154 cm, hloubka: 60 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6305
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 27 x 38 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6348
Olej / dřevěná deska
( signováno vpravo dole, datováno 18, stav slušný )
Rozměr: 46 x 31 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6360
Kresba perem / tuš
( signováno vlevo dole, datováno 42, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 12,5 cm
- pravost ověřena synem výtvarníka , katalogové číslo Ota Janeček 9992
rámováno pod sklem
- ze sbírky Rudy Klinkovského
Ota Janeček
Jeho první malířská díla byla poznamenána expresivitou typickou pro válečné období. V některých obrazech se objevuje inspirace Amedeem Modiglianim, ale od roku 1943 proniká do jeho děl i vliv kubismu. Již zde začaly krystalizovat okruhy jeho pozdější tvorby, především kresby dívčích aktů. Začíná rovněž poprvé samostatně vystavovat
Rozměr: 26 x 12,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6244
Kov / slitina
podstavec: mramor
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: výška: 12,5 cm
Rozměr: výška: 12,5 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6263
Gobelín
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 68 x 92 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 6308
Olej / plátno
Vladimír Havel 1904 - 1986
narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.
Rozměr: 55 x 66 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6258
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav původní )
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6359
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 27 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6278
Olej / lepenka
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6329
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6362
Kombinovaná technika / papír
rozměr ve výřezu: 55 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 41 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6288
Porcelán
( značeno na spodní části, stav slušný )
- porcelánová soška
Rozměr: výška: 25cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6286
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6252
Akryl / plátno
Rozměr: 60,5 x 59 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6327