Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 121 x 110 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6335
Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 67, stav původní )
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6349
Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6284
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )
Rozměr: 100 x 85 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6256
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6299
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6297
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6298
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
Rozměr: 65 x 45 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6250
Akryl / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6364
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
Rozměr: 55 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6280
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, kolem roku 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 46 x 36 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6267
Příhozy: 50
Olej / zlato / deska
na zadní straně přípis autorky
- publikováno v katalogu Zdeňka Holejšovská 2018
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6266
Příhozy: 25
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )
Rozměr: 45 x 34 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6276
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6277
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 65 x 76 cm
Aktuální cena: 34 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6322
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 20,5 x 26 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6358
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
Rozměr: 34 x 29 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6296
Uhel / papír
( signováno vpravo dole s přípisem místa, po roce 1910, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 12 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 12 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6289
Kov / slitina
podstavec: mramor
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 11,5 cm
Rozměr: výška: 11,5 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6262
Kombinovaná technika / plátno
Rozměr: 45 x 140 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6261