Akryl / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3050
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 3063
Patinovaná sádra
( stav původní )
výška: 23 cm
Rozměr: výška: 23 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3058
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3039
Příhozy: 56
Olej / překližka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 66 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3034
Patinovaná sádra / dubový podstavec
( číslováno, stav původní )
výška: 25 cm
Rozměr: výška: 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3057
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3065
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3038
Olej / plátno
Rozměr: 25 x 32,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3074
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3037
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 23 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3033
Olej / lepenka
varianta obrazu několikrát publikována v monografii Václav Radimský, autor PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 310 000 Kč
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Id aukce: 2933
Účastníci: 20
Příhozy: 88
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 14 x 15 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3031
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3032
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1992, původní adjustace, stav perfektní )
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2914
Příhozy: 103
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 32/50
Rozměr: 78,2 x 51,2 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2988
Fotografie / Model print
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 30,5 x 40 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Id aukce: 2972
Bronzová plastika
( signováno vlevo dole, pozdější odlitek cca 1990, stav perfektní )
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm
Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2971
Litografie
číslováno: 1/25
Rozměr: 40,5 x 51 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2993
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1941, stav původní )
Rozměr: 51 x 76 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3021