Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 64 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6341
Rozměr: 22 x 16 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6242
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6240
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6165
Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )
číslováno 25/95
rozměr ve výřezu: 59 x 28 cm
Rozměr: 59 x 28 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6229
Dřevěná deska / tempera / kovový příkrov / dřevěná prosklená vitrína
( 2. pol. 19. století, stav původní )
provenience: Rusko
celkový rozměr: 46 x 41 cm
Rozměr: 30 x 26 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6186
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 64 x 32 cm
Vladimír Kopecký
(2. listopadu 1928 Pardubice – 2. března 2016, Praha)
byl český akademický malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor.
žák Ladislava Veleho (Pardubice), Cyrila Boudy (Pedagogická fakulta UK, Praha), Bohdana Laciny (Brno, Vyšší škola uměleckých řemesel) a prof. Antonína Strnadela (Praha, UMPRUM).
Své dílo věnoval náročnému rytectví do dřeva, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.
Rozměr: 64 x 32 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6222
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6238
Litografie / papír
( signováno dole uprostřed, stav původní )
rozměr ve výřezu: 26 x 35 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6228
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 80 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6169
( signováno vpravo dole, datováno 1847, nově rámováno, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 21 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6210
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 54 x 76 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6167
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 45 x 62 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6230
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6234
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 48 x 66 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6168
Litografie
číslováno 14/100
rozměr ve výřezu: 18 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6226
Barevný litoofset
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 23 x 12 cm
Rozměr: 23 x 12 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6220
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 56 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6231
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6225
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6144